Тихомир Мичев отново шампион при ветераните

От 22 до 26 юли тази година се проведе 22-ят Международен фестивал по тенис на маса за ветерани “Албена 2020”. Той бе открит в спортната зала на  ваканционното селище. Участваха състезатели от България, Русия, Румъния, Германия и Киргизстан.

На 22 юли се играха мачовете в групите при най-младите ветерани – от 30 до 39 години. На 23 юли се изиграха груповите фази и на останалите възрастови категории – от 40 до 49, от 50 до 59, от 60 до 69 и над 70-годишна възраст.

В следващите дни се проведоха елиминациите при двойките ветерани, майсторския сингъл турнир “Албена Опън”, ветеранските категории и елиминациите при майсторите.

Състезателят Тихомир Мичев от Спортен клуб по тенис на маса „Пирдоп-2000” също взе участие в престижния турнир. Тихомир спечели първо място индивидуално във възрастовата категория 50-60 г. В категорията двойки ветерани в същата възрастова група, Мичев се класира на второто място.