Резултати от изборите за местна власт в Средногорието

ОБЩИНА КОПРИВЩИЦА

Резултати кмет на община

Кандидат / Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 Елена Станьова Чумпова
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
6.30%
2 Любомир Тодоров Цеков
ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗАЛ.СТАМБОЛИЙСКИ
8.61%
3 Моско Панчов Мрънков
НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
1.59%
4 Генчо Дойчев Герданов
ПП ГЕРБ
36.83%
5 Искра Асенова Шипева – Пухова
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
18.96%
6 Ангел Костадинов Ангелов
Ангел Костадинов Ангелов
4.63%
7 Иван Николов Лесков
НАРОДЕН СЪЮЗ
9.99%
8 Петър Георгиев Вълов
БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪРБДЦ
13.10%

На 1 ноември предстои балотаж между Генчо Герданов и Искра Шипева-Пухова

Резултати за Общински съвет

Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК 7.29%
2 ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ” 11.27%
3 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 2.63%
4 ПП ГЕРБ 28.56%
5 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ 19.92%
6 Ангел Костадинов Ангелов 5.08%
7 НАРОДЕН СЪЮЗ 13.05%
8 БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ 12.20%

 

ОБЩИНА АНТОН

Резултати кмет на община

Кандидат / Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 Стоян Иванов Гарчев
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
56.59%
2 Стоил Митков Карагьозов
ПП ГЕРБ
22.71%
3 Цонка Николова Гешева
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
20.70%

Резултати за Общински съвет

Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК 57.83%
2 ПП ГЕРБ 19.28%
3 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ 22.90%

 

ОБЩИНА ПИРДОП

Резултати за кмет на община

Кандидат / Партия, Коалиция, ИК Разпределение
4 Ангел Пенчов Геров
ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ
51.04%
5 Донка Делова Бикова
ПП ГЕРБ
23.26%
8 Антоанета Георгиева Илиева
Инициативен комитет за регистрация на независим кандидат за кмет на община
25.70%

Резултати за Общински съвет

Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 ПП АТАКА 1.33%
2 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 2.72%
3 ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ 7.33%
4 ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ 34.48%
5 ПП ГЕРБ 24.90%
6 БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ 2.04%
7 РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК 11.62%
9 ЕКОБЪДЕЩЕ 15.58%

Резултати за кмет на кметство Душанци

Кандидат Разпределение
2 Стоян Борисов Болакиев
НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
0.98%
4 Вера Георгиева Станчева – Бойчева
ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ
41.81%
5 Валентин Иванов Петров
ПП ГЕРБ
50.37%
7 Ганчо Стоянов Булакиев
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
6.85%

ОБЩИНА ЗЛАТИЦА

Резултати за кмет на община

Кандидат / Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 Магдалена Величкова Иванова
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
28.94%
3 Асен Згуров Згуровски
БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪРБДЦ
5.37%
5 Пламен Георгиев Господинов
Коалиция за промяна на Златица
22.69%
7 Младен Тодоров Медаров
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
14.43%
8 Дамян Найденов Кънчев
ПП АТАКА
1.97%
9 Иван Димитров Стойнов
ПП ГЕРБ
16.62%
11 Георги Илиев Острев
НАРОДЕН СЪЮЗ
9.97%

На 1 ноември предстои балотаж между Магдалена Иванова и Пламен Господинов

Резултати за Общински съвет

Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ 22.80%
2 Българска Социалдемокрация 0.52%
3 БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ 6.53%
4 ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 2.26%
5 „Коалиция за промяна на Златица“ 17.49%
6 ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/ 8.30%
7 РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК 16.88%
8 ПП АТАКА 1.93%
9 ПП ГЕРБ 14.02%
10 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 2.62%
11 НАРОДЕН СЪЮЗ 6.65%

Резултати за кмет на кметство Петрич

Кандидат Разпределение
1 Мария Иванова Ангелова
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
38.06%
5 Николай Панчов Лилов
Коалиция за промяна на Златица
51.61%
9 Георги Пейов Бабачев
ПП ГЕРБ
10.32%

 

Резултати за кмет на кметство Църквище

Кандидат Разпределение
1 Стоянка Спасова Петрова
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
54.07%
9 Динчо Тодоров Рашев
ПП ГЕРБ
45.93%

Резултати за кмет на кметство Карлиево

Кандидат Разпределение
1 Ненко Николов Миндилов
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
60.13%
9 Цветана Николова Радева
ПП ГЕРБ
39.87%

ОБЩИНА МИРКОВО

Резултати за кмет на община

Кандидат / Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 Петър Христов Мутафов
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
6.76%
2 Петър Иванов Грохчев
ПП ГЕРБ
35.24%
3 Цветанка Петкова Йотина
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
53.79%
4 Радка Димитрова Илиева
Независим кандидат Радка Димитрова Илиева
4.21%

Резултати за Общински съвет

Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ 12.31%
2 ПП ГЕРБ 41.21%
3 РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК 46.48%

Резултати за кмет на кметство Буново

Кандидат Разпределение
2 Иванка Николаева Коевска
ПП ГЕРБ
27.57%
3 Николай Иванов Точев
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
72.43%

Резултати за кмет на кметство Смолско

Кандидат Разпределение
2 Димитър Петров Райков
ПП ГЕРБ
75.00%
3 Георги Радов Балканджиев
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
25.00%

 

ОБЩИНА ЧАВДАР

Резултати за кмет на община

Кандидат / Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 Пенчо Стоянов Геров
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
71.73%
3 Иван Тодоров Нешков
НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
23.21%
4 Галя Панчева Кунина
ПП ГЕРБ
5.06%

Резултати за общински съвет

Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ 55.34%
2 РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК 20.11%
3 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 18.33%
4 ПП ГЕРБ 6.23%

 

ОБЩИНА ЧЕЛОПЕЧ

Резултати за кмет на община

Кандидат / Партия, Коалиция, ИК Разпределение
2 Никола Бенчев Матеев
НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
11.53%
5 Алекси Иванов Кесяков
Независим кандидат – Алекси Иванов Кесяков
79.54%
6 Добри Николов Добрев
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
8.93%

Резултати за Общински съвет

Партия, Коалиция, ИК Разпределение
1 НОВА АЛТЕРНАТИВА 2.63%
2 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 4.38%
3 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ 24.86%
4 НДСВ 26.83%
6 РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК 1.97%
7 ПП АТАКА 24.10%
8 ПП ГЕРБ 15.22%

Добави коментар