Бронзово отличие за тенисистките от СК „Ст. Николов“ Златица

На 20 и 21 декември, в София, се проведе ІІІ Коледен турнир „Млади Звезди“ по тенис на маса за деца до 12 и до 15 години. В него взеха участие 12 отбора от цяла България. СК „Ст. Николов“ – Златица беше представен от четири момичета – Цветелина Куртева, Денислава Милева, Станимира Величкова и Патрисия Праскова. В един от двата дни състезателите се представиха индивидуално, а в другия – отборно. При особено голяма конкуренция с над 60 момичетата, тенисиските от Клуба ни се справиха блестящо по време на срещите, като в отборното класиране се наредиха на трето място. В индивидуалното класиране до 12 г. Денислава Милева спечели бронзов медал и се изкачи на почетното 3 място, Патрисия Праскова – 5 място и Станимира Величкова на 6 място. Конкуренцията при момичетата до 15 г. беше доста по-голяма, но това не попречи на Цвети Куртева да се състезава като истински състезател и да представи достойно СК „Ст. Николов“. В този турнир нашите тенисистки премериха сили с много добри спортисти и се представиха много добре, което показва голямото им израстване като тенисисти през последните месеци.