Клуб по източни бойни изкуства „Френдшип“ Пирдоп – Равносметка, изразена в победи и медали

На 21 декември треньорът на клуба по източни бойни изкуства „Френдшип“ Пирдоп Ресми Бобев, организира за своите състезатели тържество по случай Коледа. На него бяха поканени всички състезатели, както и хора допринесли за развитието на клуба.

По време на тържеството Ресми Бобев съобщи кой колко медала е спечелил от състезания през изминалата 2013 г. и раздаде на спортистите дипломи за постигнатите успехи. През тази година каратистите от клуба по източни бойни изкуства са спечелили общо 46 медала, като от тях 18 са златни, 10 сребърни и 18 бронзови. Цветомира Чикова от сътезания през 2013 г. е спечелила 1 златн медал и 3 бронзови. Владислав Чиков е спечелил 3 бронзови медала. Валентин Атанасов има спечелени 10 медала – 4 златни, 2 сребърни и 4 бронзови. Йоан Марков е завоювал 9 медала, от тях два са златни, четири сребърни и три бронзови. Добри Димитров е спечелил 5 медала през тази година – 2 златни, 2 сребърни и 1 бронзов. Добри е и национален състезател на Балканското първенство в Сърбия през 2013 г. Националната състезателка от световното първенство в Испания Айлин Бобева през изминалата година е спечелила 9 медала – 6 златни, 1 сребърен и 2 бронзови. Другият национален състезател в клуба Реми Бобев, който от тази година се състезава при мъжете, има спечелени 5 медала, от тях два са златни, един сребърен и два бронзови. Виктор Куртев е спечелил един златен медал през изминалата 2013 г.

Ресми Бобев изразява своята благодарност към всички, които са съпричастни към успехите на клуба и им пожелава весели празници, много здраве и успех през следващата година.